Hakkımızda

Bizi yakından tanıyın.

WHITE BURGER
by Serhat DOĞRAMACI

Şef Serhat Doğramacı ’nın kurucusu olup kendine has benzersiz reçeteleri ile menüsünü oluşturduğu ve Başkent Grup Restaurant İşletmeleri AŞ. bünyesinde hizmet veren “WHITE BURGER by Serhat Doğramacı” isimli fast-food konseptli zincir restoranlarımızın ilk şubesi Kadıköy’ün Moda semtinde hizmete girmiştir.

Tv8 ekranlarının sevilen yarışması “Masterchef Türkiye” 2020 şampiyonluğunu “basit bir şekilde” alarak adını tüm Türkiye’ye duyuran Şef Serhat Doğramacı , Amerika ve Almanya gibi ülkelerde çalışma fırsatı bularak dünya mutfağını ve kültürünü yakından tanıma fırsatı bulmuş ve genç yaşına rağmen yaklaşık on yıllık sektör hayatına onbeş uluslararası madalya sığdırmıştır.

“WHITE BURGER by Serhat DOĞRAMACI” Şef Serhat Doğramacı’nın kendi geliştirdiği lezzet ve görsel duyuları bir arada buluşturan iş modeli sayesinde saflığı ve temizliği temsil eden bembeyaz dekorundan menüsüne kadar bambaşka bir yenilikçi fast-food konsepti oluşturmuş ve misafirlerine her ısırıkta beyaz kadar saf bir deneyim sunmayı hedeflemiştir. #bitefromwhite

Tüm ürünlerimizde lezzet ve kalite standartlarımız gereği yalnızca belirli ırklara ait olan ve özenle seçtiğimiz etler kullanılmakta olup, kendi imalatımız olan ekmeklerimiz ve soslarımıza kadar herhangi bir koruyucu katkı maddesi kullanılmadan günlük taze olarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle en yakın rakiplerinden bile uzakta gerçek lezzete sahiptir ve hazmı kolay ,sindirimi hızlıdır.

Her şeyden önce insan sağlığına verdiğimiz önemden dolayı işletmemizde ISO22000 kalite standartlarında üretim yapılmakta olup yalnızca helal sertifikalı ve güvenilirliği yetkili kuruluşlarca ispatlanmış Türkiye’nin en büyük kurumsal et tedarikçileri ile çalışılmaktadır.

Sizleride bu eşsiz lezzeti deneyimlemeniz için “WHITE BURGER by Serhat Doğramacı” restoranlarımıza bekliyoruz.